Konjaková špongia
Teraz len za 2.86€! zľava 22%, ušetríte 0.83 €

Konjaková špongia

Revolúcia v čistení pleti
 

Odstráňte akné a nečistoty, vyčistite póry, doprajte pokožke jemný peeling a absolútny hygienický komfort pre Vaše telo! Vynikajúce antibakteriálne, protiplesňové a čistiace účinky so zľavou 50% !

Lola - konjaková huba je vyrobená z rastliny zvanej konjac. Je vhodná ako dobrá výživa pre pokožku, pri čistení make-upu bez ďalších prídavkov, umývanie tváre s masážou. Je veľmi jemná a šetrná k pokožke. Má silnú absorpciu vody a je vhodná pre citlivú pokožku, ktorú nevysušuje.

Ide o bezkonkurenčnú prírodnú špongiu s vynikajúcimi antibakteriálnymi, protiplesňovými a čistiacimi účinkami. Perfektne vyčistí a zaistí dokonalý masážny, ale zároveň veľmi jemný a príjemný peeling celého tela aj tváre.


 

Amorphophallus konjac je alkalickej povahy. Obsahuje vodu, bielkoviny, uhľovodíky, tuky, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, zinok, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacín, mastné kyseliny, kyselinu listovú a vlákninu - žiadny div teda, že je v Japonsku ako obľúbenú potravinou, tak aj prostriedkom pre starostlivosť o pokožku. Pozor, táto huba je nejedlá!

Pred použitím dôkladne prepláchnite a nechajte nasiaknuť vodou. Jemne masírujte tvár alebo telo krúživými pohybmi. Po použití prepláchnite špongiu a nechajte vyschnúť. Nežmýkajte. Po vyschnutí sa v hube neudržujú žiadne mikroorganizmy a plesne. Vyschnutá huba získa späť svoju charakteristiku a tvar po namočení do vody.

 

Zľavy pre nás